V sobotu 23. septembra otvárame celé saleziánske dielo na Trnávke!

S novým školským rokom prichádza aj začiatok všetkých aktivít a krúžkov u Saleziánov na Trnávke. Preto je dôležité sa opäť stretnúť, povzbudiť sa a odštartovať nie len našich mladých ale aj nás dospelých.

Program začína hneď ráno na nádvorí strediska varením gulášov. Do súťaže vo varení sa môže zapojiť každý, kto má chuť. Najlepší guláš samozrejme bude ocenený. O 10:00 hod. sa môžete registrovať na preteky SalezRace. Na tie sa ale musíte registrovať už vopred online na trnavka.sk/salezrace/. Prví pretekári odštartujú o 10:30 hod. na Veľkej umelej tráve a v priestoroch areálu Rodinného centra. Pretek je vhodný pre každého – deti, mladých ale aj aktívnych seniorov. Pre deti do 6 rokov je pripravená detská prekážková dráha, dospelých čaká atraktívny beh plný netradičných prekážok v dĺžke približne 800 metrov.

Výsledky pretekov budú vyhlásené na slávnostnom otvorení o 15:00 hod., kedy sa začne aj program pred deti a dospelých. Programom nás bude sprevádzať Karin Majtánová. O 13:00 začnú na ihriskách zápasy a fotenie všetkých kategórií SDM DOMINO. Okrem toho, sa tento rok môžete tešiť na koncert hudobnej skupiny Music Box project, ktorý začne o 16:30 hod. Počas celého dňa si môžete kupovať tombolové lístky, lebo prvá cena bude iste zaujímavá. Tombolou o 18:00 hod. ukončíme celý program.

Neváhajte teda a príďte sa spolu stretnúť, zabehať si, porozprávať a dobre sa najesť. Samozrejme bude aj pivko, kofola a cukrová vata. Tešíme sa na Vás.

 

Realizované s finančnou podporou Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky – program Podpora regionálneho rozvoja

Kontakty pre médiá | Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a  informatizácie SR