Štvrtok 11.2.: NUDA

NUDA

(štvrtok 11.2.)


 

Počas randenia sme robili všetko pre to, aby sme toho druhého spoznali a potešili tak, ako sa len dá. Vymýšľali sme, ako zaujímavo môžeme prežiť spoločný čas. Boli sme ochotní naučiť sa mať radi aktivity, ktoré nám boli dovtedy vzdialené, aby sme si ich mohli spoločne užiť.

Po vstupe do manželstva sme mnohí prestali na to klásť dôraz, mysleli sme si, že to pôjde aj samo a nechali sme lásku zovšednieť. No nikdy nie je neskoro vystúpiť zo všednosti a rutiny – a niekedy k tomu netreba až tak veľa – stačí len oprášiť to, čo nám už fungovalo…

Ponuka pre dnešný deň:

1.  Aby sme vám pomohli vystúpiť zo všednosti, ponúkame vám chvíle plné zábavy a napätia. Prinášame Vám zábavnú hru Kahoot! – Trnávka o 19:45 ostaňte sledovať náš live prenos a potom sa len cez apku prihlísite do hry.

Kahoot! – Slovensko o 20:30, zapnite si bodka.tv a dozviete sa viac. Večerom vás prevedie Šimon Kandur.

Hru si môžete zahrať prostredníctvom počítača, tabletu či smartfónu. Hlasujete za odpoveď, ktorú považujete za správnu. Ale pozor! Ak chcete vyhrať nad ostatnými, musíte zadať nielen správnu odpoveď, ale aj byť veľmi rýchli!

Všetky informácie o tom ako bude hra prebiehať nájdete aj na www.ntmpo.sk a inštrukcie k aplikácii kahoot nájdete TU.

 

2.  Pokiaľ si chcete podobnú hru cez aplikáciu Kahoot! zahrať v čase, ktorý si sami zvolíte, prípadne si ju chcete zahrať  cez nejakú vhodnú aplikáciu (napr. zoom) s vašimi priateľmi, s ľuďmi z komunity, zo spoločenstva,… alebo len sami dvaja, pripravili sme ju pre vás na tomto odkaze.

Aby ste mohli hrať, potrebujete pripojenie na internet. Otázky sa vám budú zobrazovať na monitore a odpovede budete zadávať cez smartfón. Ak potrebujete inštrukcie k tomu, ako hru spustiť, nájdete ich TU.

Dúfam, že ste sa dnes aj vy zabavili aspoň tak dobre ako my… Odporúčame aj mimo tohto večera hľadať rôzne aktivity a činnosti, pri ktorých sa viete vo dvojici zabaviť, napr. výlety, spoločenské hry, tanec či šport… 

 

3.  Pokiaľ hra nie je pre vás to pravé, môžete si dnes zalistovať v starých albumoch alebo si otvorte vo vašom počítači priečinky s fotkami a spomínajte na to, čo ste spolu zažili… Nebolo by dobré niečo z toho si niekedy zopakovať?

4.  Dovoľujeme si Vás požiadať o Vaše fotografie ako prežívate v týchto dňoch NTM doma vo dvojici na email: manželskevecery.trnavka@gmail.com
Zároveň ich zaslaním nám dávate súhlas na ich prezentáciu 🙂 Ak máte doma detičky akéhoľvek veku skúste sa ich spýtať ako oni vnímajú manželstvo prípadne jednotlivé príjemné alebo toxické veci. Zasielajte na vyššie uvedený email. Ďakujeme

Chceš nás podporiť?

Systém dlhodobého darcovstva na Trnávke.