OZNAMY NA SLÁVNOSŤ ZOSLANIA DUCHA SVÄTÉHO, 9. júna 2019

Liturgia týždňa :

Pondelok 10. 6. spomienka Preblahoslavenej Panny Márie, Matky Cirkvi
Utorok 11. 6. spomienka sv. Barnabáša, apoštola.
Štvrtok 13. 6. sviatok Nášho Pána Ježiša Krista, najvyššieho a večného kňaza
Nedeľa 16. 6. Slávnosť Najsvätejšej Trojice

Chcel by som osobitne poďakovať všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom zapojili do prípravy a aktívnej služby a modlitby počas Dňa  farnosti minulú nedeľu.

V rámci zbierky na katolícke masmédiá ste obetovali 1.240,- €. Vďaka za vašu podporu a veľkodušnosť!

Dnešnou slávnosťou končí Veľkonočné obdobie a začína Cezročné obdobie po Veľkonočnom období. Od zajtra sa modlíme Anjel Pána.

Dnes popoludní od 15.00 pozývame hlavne mladé rodinky na opekačku do farskej záhrady. Prineste si nejaké dobroty na opekanie. Príďte aj vy čo máte väčšie deti, zapojíme vás do stanovísk pre mladšie deti. Prepájame generácie a nezabúdame ani na najmenších.

V pondelok 10. 6. o 19.00 hod. sa v zasadačke pod kostolom uskutoční kurz prirodzeného plánovania rodičovstva. Je určený všetkým snúbencom, manželským párom, ale aj jednotlivcom, ktorí chcú porozumieť svojej plodnosti. Kurz pripravuje Liga pár páru.

Poradenské centrum pre rodiny FAMILY GARDEN Vás pozýva na prednášku  PhDr. Gabriely Herényiovej:  „Vychovávajme príkladom, nie darčekmi“  dňa 10.6.2019 o 19:00 hod. v sále pod kostolom farnosti Márie Pomocnice kresťanov na Miletičovej ulici.

Chceš nás podporiť?

Systém dlhodobého darcovstva na Trnávke.