Oznamy na Šiestu veľkonočnú nedeľu, 5. mája 2024

Liturgia týždňa :

Pondelok   6. 5. sviatok sv. Dominika Savia
Štvrtok   8. 5. prikázaný sviatok Nanebovstúpenia Pána, sväté omše budú o 6.30, 16.00 a 18.00 hod.

Ďakujem všetkým, ktorí ste v tomto týždni prispeli na rekonštrukciu kostola. Obetovali ste 1.473,- €. Celková vyzbieraná suma je 107.725,- €.

Dnes popoludní od 15:30 bude vo Farskej záhrade oslava. Materské centrum má narodeniny a okrem torty sa môžete tešiť aj na Cirkusové vystúpenie Tomíka.

V mesiaci máj, okrem pondelkov sa v kostole o 17.45 hod. budeme spoločne modliť májovú pobožnosť a od piatka aj novénu k Duchu Svätému.

Na budúcu nedeľu bude zbierka na katolícke masmédia.

Oslavy storočnice príchodu saleziánov sa blížia, a preto by sme Vám chceli pripomenúť prosbu o pomoc s ubytovaním účastníkov počas víkendu 6. až 8. september v Bratislave. Ubytovanie je potrebné na 2 noci, program začína v piatok večer a končí v nedeľu na obed. Formulár, ktorý treba vyplniť ak ubytovanie nájdete na našej na webovej stránke trnavka.sk alebo sociálnych sieťach.

Prihlásiť sa dá ešte na letný detský tábor a prímestské tábory. Stačí vyplniť formulár na trnavka.sk v sekcii oratko, tábory.

Pripomínam, že 8. júna  sa uskutoční Farská púť do Mariazellu v Rakúsku. Poplatok je 20,- € dospelí a 15,- € seniori a deti. Zapísať sa môžete do tabuľky v sakristii, alebo na stránke trnavka.sk .

eRko pozýva deti s animátormi, katechétmi a rodičmi na Púť detí do Marianky, ktorá sa uskutoční v sobotu 18. mája 2024. Témou púte bude: 7 radostí Panny Márie. Bližšie informácie o púti a možnosť prihlásenia sa na stránke: https://erko.sk/putdeti/  a na plagáte.

Pondelok, utorok a streda sú prosebnými dňami. Ich obsahom je prosba za úrodu.

Vo štvrtok 9. mája 2024 o 18.00 bude v Katedrále sv. Martina sláviť svätú omšu pri príležitosti slávnosti Nanebovstúpenia Pána bratislavský arcibiskup Mons. Stanislav Zvolenský. Ste srdečne pozvaní!