OZNAMY NA 3. NEDEĽU V CEZROČNOM OBDOBÍ, 23. januára 2022

Liturgia týždňa :

Pondelok 24. 1. sviatok sv. Františka Saleského, biskupa a učiteľa Cirkvi
Utorok 25. 1. sviatok Obrátenie sv. Pavla, apoštola, končí sa Týždeň modlitieb za jednotu kresťanov
Streda 26. 1. spomienka sv. Timoteja a Títa, biskupov
Piatok 28. 1. spomienka sv. Tomáša Akvinského, kňaza a učiteľa Cirkvi
Nedeľa 30. 1. Hodová slávnosť z príležitosti slávnosti patróna nášho kostola sv. Jána Bosca

Stále platí pre vstup do kostola, že všetky sväté omše sú ako stredne rizikové podujatie. To znamená, že sa pri svätých omšiach môže spievať. Svätých omší sa môžu zúčastniť plne očkovaní, alebo tí, čo prekonali Covid-19. Dovolený počet ľudí na svätej omši je 126. Pre neočkovaných pokračuje možnosť individuálnej pastorácie. Každý deň okrem pondelka, budeme dávať individuálne sväté prijímanie o 19.00 hod.

Pozývame Vás na Don Bosco TRHY, ktoré sú súčasťou osláv nášho patróna. Podujatie sa uskutoční v nedeľu, 30. januára na celej ulici Slowackého od 16:00 do 20:00 hod. Vďaka rodinám, ktoré bývajú na tejto ulici bude vo vybraných domoch ponúkané občerstvenie. Kúpou občerstvenia podporíte naše charitatívne aktivity na Trnávke. Vďaka vašej podpore sme počas minulého roka prispeli na pomoc núdznym rodinám sumou takmer 6 000 euro. Všetci ste srdečne pozvaní.

Tento týždeň sa každý deň okrem pondelka o 17.50 hod. budeme modliť Deviatnik k donovi Boscovi.

Oznamujeme vám, že náš farník Radovan Pavlík chce prijať posvätný rád trvalého diakonátu. V súčasnosti absolvuje formáciu a potrebné doplňujúce teologické vzdelanie. Viac informácii je na nástenke.

Žiadame snúbencov, ktorí plánujú uzavrieť sviatosť manželstva v tomto roku, aby sa čím skôr prihlásili na fare z dôvodu naplánovania termínu predĺženej prípravy na prijatie sviatosti.

Chceš nás podporiť?

Systém dlhodobého darcovstva na Trnávke.