Oznamy na 21. nedeľu v Cezročnom období, 27. augusta 2023

Liturgia týždňa :

Pondelok 28. 8. spomienka sv. Augustína, biskupa a učiteľa Cirkvi
Utorok 29. 8. spomienka, Mučenícka smrť sv. Jána Krstiteľa
Piatok   1. 9. prvý piatok v mesiaci, spovedáme od 17.00 hod.
Sobota   2. 9. prvá sobota v mesiaci, Fatimská pobožnosť bude po rannej sv. omši

Upozorňujeme, že ešte aj budúcu nedeľu 3. septembra, budú sväté omše v prázdninovom režime, čiže nebude svätá omša o 11.00 hod.

Diagnostické centrum pre deti na Slovinskej 1 (Trnávka) potrebuje doplniť kolektív o dve vychovávateľky, alebo aj vychovávateľov. Dokonca príjmu ľudí aj na skrátený úväzok. Stačí akékoľvek pedagogické vzdelanie alebo môže byť aj študent pedagogickej fakulty.

Aj v školskom roku 2023/24 vychádza katolícky časopis Rebrík, ktorý vydáva Vydavateľstvo DON BOSCO. Je to katolícky časopis pre mladších žiakov na Slovensku, ktorý svojím obsahom pomáha deťom v ich duchovnom raste a podporuje ich osobnostný rozvoj. Je možné si ho objednať prostredníctvom internetovej stránky www.rebrik.sk alebo na telefónnom čísle 0910 777 587.

Bratislavská arcidiecéza Vás srdečne pozýva na slávnostnú svätú omšu pri príležitosti 20. výročia blahorečenia rehoľnej sestry Zdenky Schelingovej a otca biskupa Vasiľa Hopka. Uskutoční sa 14. septembra 2023 o 18.00 v Katedrále svätého Martina v Bratislave. Hlavným celebrantom bude Jeho Eminencia pán kardinál Pietro Parolin, štátny sekretár Svätého Stolca.