LDT 2022 – 7.deň

LDT 2022 – 7.deň

Doobedie posledného dňa sa nieslo v znamení utužovania vzťahov medzi nami a zbojníkmi a všetkých svadobných príprav. Nechýbal ani predsvadbový zhon a stres… Ale pekne po poriadku. Najlepší spôsob, ako sa so zbojníkmi spriateliť, je zahrať si ich tradičné hry, ukázali nám teda, ako sa zabávajú a trávia svoje voľné chvíle. Ani sme sa nenazdali a bol čas na obed.

Avšak ešte pred svadbou nás čakala rozlúčka so slobodou. Rozdelili sme sa na chlapcov a dievčatá. Dievčatá s Ančou strávili príjemné poobedie pri bazéne a dopriali si chvíľku wellnessu bez starostí s chlapmi. Nanášali si pleťové masky, krásne sa upravovali a klebetili jedna radosť. Chlapci so zbojníkmi sa rozhodli svoje poobedie využiť trochu inak. Testovali svoju schopnosť vypiť aj nie moc chutný nápoj namiešaný z rôznych nevábnych ingrediencií.

Podvečer nás konečne čakal Ančin a Ďurov sobáš. Pri západe slnka si povedali svoje áno. Obrad bol ako z rozprávky. Dokonca ani Marekovi sa nepodarilo prekaziť tento krásny moment. Na svadbe nechýbalo ani rozbíjanie taniera, prípitok na vysokej nohe a samozrejme čepčenie. Na záver sme si všetci spoločne zatancovali, pozreli si fotky a tešili sa z krásne stráveného tábora.