Katarínska zábava 2019 – Filmový večer

Autorom článku je Martin Fedorko.

 

Century fox uvádza … Katarínska zábava!!

Mr. Bean, James Bond, Harry Potter či vianočný sob.. to je len malá časť zo zoznamu kultových filmových postáv, ktoré „ožili“ na našej tohtoročnej Katarínskej zábave. Po minuloročnej prestávke (hoci prestávku vyplnila rozlúčka so sálou) sme sa vrátili k tradícii oslavy krásneho mena Katarína, tentokrát vo filmovom štýle. A síce zábavu nepripravovalo jedno konkrétne stretko, ale poskladaní tím ľudí, na kvalite sa to v dobrom slova zmysle neodrazilo. Naozaj, katarínska zábava aj tento rok splnila, čo od nej očakávame.. Kvalitná hudba, chutné jedlo (tentokrát od šéfkuchára Viktora) a príjemná výzdoba novej sály, to všetko jednoducho patrí ku katarínskej od nepamäti a podarilo sa aj tentokrát. Marketingová príprava bola tiež štýlová a nápaditá.

Na samotnej zábave sa nám v roli netradičných moderátorov predstavili animátorka Mirka a Andrej . Ich vtipy boli síce svojské, ale bez debaty originálne. Publikum sa rozhodne nenudilo ani pri programe, ktorý pozostával z interaktívneho filmového kvízu. A keď náhodou niekoho akurát nebavilo tancovať alebo kvízovať, šiel sa jednoducho občerstviť za Rustyho dobre vybavený bar alebo odfotiť do fotokútika v rohu pódia. Čím však určite tohtoročná katarínska vynikala bola hudba. Profesionál DJ Re5 púšťal filmové hity, moderné „bangre“, melodické oldies aj tanečné „vypaľováky“. Na parkete sa bavil naozaj každý. No a netreba zabudnúť na rodinky, ktoré opäť poctili svojou hojnou účasťou túto zábavu a ich nápadité masky a energia boli cítiť v každom kúte novej sály.

A čo dodať na záver? Tento ročník sa jednoducho podaril a verím, že tradícia Katarínskych zábav bude trvať ešte dlho. Je to príležitosť na stretnutie, spoločnú zábavu a oddych pre všetky vekové kategórie. Na príjemnú atmosféru, ktorú vieme vytvoriť, môžeme byť právom hrdí. Určite si to mysleli aj naši hostia z Miletičky, ktorých bol po celý čas plný parket. Som rád, že som sa zábavy zúčastnil a už teraz sa teším na ďalší ročník.

PS: A cenu za najlepšiu masku vyhráva ….. Adam Fábry a jeho kôň. Čekni fotky. 😉

Chceš nás podporiť?

Systém dlhodobého darcovstva na Trnávke.